Акції протесту на Майдані в 2013-2014 роках не мали ніякого відношення до короткостроковим інтересам будь-яких політиків.

Климпуш-Цинцадзе про акції під Радою: "Майдан не мав ніякого відношення до короткостроковим інтересам політиків"Про це на сторінці в Facebook написала віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає mediaUA. Наводимо її текст повністю.
"Для тих, хто вистояв на Майдані, будь-яка спроба імітації Майдану виглядає не просто безглуздо - вона виглядає огидно.
Майдан був справді народним зрушенням на захист власної гідності й не мав ніякого відношення до короткостроковим інтересам будь-яких політиків. Він не скликався політиками, більш того - там довго не приймали політиків...
Те, що відбувається на цьому тижні, - імітація, груба і цинічна. Вона не могла бути вдалою. Вирвати з порядку денного реформ окремі питання та назвати це "великою політичною реформою", відчайдушно і безперспективно провокувати бійки і безнадійно волати "Київ вставай!" - і все це лише для того, щоб розгойдати країну, отримавши на цій хвилі якісь політичні дивіденди - це навіть гірше цинізму.

Це дії, які роблять страшну річ - знецінюють ті справжні цінності, за які стояв Майдан у 2013-2014, знецінюють ту боротьбу, знецінюють саму ідею народного протесту.
Звичайно, демонстрації, мітинги і протести - невід'ємна частина демократії. Вони повинні бути.
Але, шановні, не намагайтеся будувати з цього Майдан. Тому що це не тільки огидно.
Це боляче.
P. S. Кожен раз, коли ви робите щось подібне, де-то в Мордорі плескає в долоні диктатор...
P. P. S. І так, далеко не всім ми сьогодні задоволені, і тому кожен на своєму місці повинні робити максимум для незворотності реальних змін".