Президент України Петро Порошенко в Авдіївці подякував військовослужбовцям 72-ї, 14-ї, 92-й, 53-й бригад за блискуче виконання поставлених їм, а також Міністром оборони, завдань.

Порошенко в Авдіївці анонсував ротацію підрозділів ВСУКак передає mediaUA з посиланням на прес-службу Глави держави, про це Порошенко сказав під час відвідування 72-ї бригади в Авдіївці.
Верховний Головнокомандувач зазначив: "Саме сьогодні, тут ми з вами демонструємо, що таке українське військо. Саме сьогодні я тут, як Президент, хочу подякувати воїнів за зразкове виконання поставлених завдань".
"Ви є гарантом незалежності нашої держави. Вам сьогодні вірить український народ. Вас боїться ворог", - сказав Глава держави і висловив упевненість, що ця високо поставлена планка українського воїнства буде утримана.
Порошенко подякував військовослужбовцям 72-ї, 14-ї, 92-й, 53-й бригад за блискуче виконання поставлених їм, а також Міністром оборони, завдань.

"Не тільки Авдіївка, але кожна зона вашої відповідальності стала символом цієї мужності. Авдіївку, "промку" сьогодні вже не потрібно переводити на одну мову світу. Вона долучилася до таких символів, як Донецькій аеропорт і багатьом іншим позиціям, де славне українське військо утримала свої позиції і продемонструвало славу українського воїнства", - підкреслив Президент.
Глава держави нагадав, що славна історія підрозділу почалася ще в 2014-му звільнення з Маріуполя, яке було розпочато 4-б ротою 2-го бальйона 72-ї бригади, а український офіцер з позивним Орел є вже всесвітньо відомим.
Президент зазначив, що найближчим часом підрозділу повернуться в місця своєї постійної дислокації, на яких їх чекають - на Волині, в Білій Церкві, Чугуєві, Сєвєродонецьку. "На вашу заміну приходять інші бригади, які будуть міцно тримати ваші позиції", - переконаний Глава держави.
Як повідомляв mediaUA, Порошенко в Авдіївці нагородив 31 військовослужбовця державними нагородами.