Апеляційний суд міста Києва не задовольнив апеляцію Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на рішення Солом'янського райсуду щодо запобіжного заходу фігуранта "справи рюкзаків" – сина голови МВС Арсена Авакова Олександру Авакову.

Суд не задовольнив апеляцію САП по мірі запобіжного заходу синові АваковаОб це із зали суду повідомляє кореспондент mediaUA.

Рішення Апелояционного суду оскарженню не підлягає. Олександр Аваков пішов із залу суду без коментарів.
Як повідомлялося раніше, САП просила обрати запобіжний захід у вигляді взяття під варту з альтернативою 5 млн грн застави.
Нагадаємо, 31 жовтня 2017 р. Національне антикорупційне бюро України провело обшуки у сина Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.
У лютому 2016 р. було опубліковано відео, зняте прихованою камерою, на якому людина, схожа на сина голови МВС Арсена Авакова Олександра обговорює з людиною, схожою на екс-заступника міністра Сергія Чоботаря поставку партії рюкзаків для підрозділів відомства за завищеною ціною.
Діалог на відео датоване груднем 2014 року, а вже в лютому 2015 року МВС дійсно закупило рюкзаки на 16,5 млн грн.
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відкидав будь-які звинувачення в причетності його сім'ї до закупівлі рюкзаків.
У МВС дії Національне Антикоррупційне Бюро назвали політичними і юридично обгрунтованими.
"Абсолютно очевидно, що за цим стоять певні зовнішні і внутрішні сили, наміром яких є реставрація старої корумпованої системи "кришування" і "договорняків". Національне антикорупційне бюро України займається політичною, а не юридичною діяльністю, що є неприпустимим і вимагає негайної корекції", - сказано в повідомленні міністерства.
Національне антикорупційне бюро України оголосило про підозру трьом фігурантам "справи про рюкзаках".
1 листопада Солом'янський районний суд Києва обрав запобіжний захід фігуранта "справи рюкзаків" - сина голови МВС Арсена Авакова Олександру у вигляді особистого зобов'язання. Екс-заступника міністра МВС Чоботаря також відпустили під особисте зобов'язання. Також суд відпустив під особисте зобов'язання третього фігуранта справи про рюкзаках".