Журналіст Денис Казанський оприлюднив інформацію про те, що сьогодні, 14 листопада у Павлограді повинен був відбутися суд над сепаратистом Сергієм Білогородським, однак його перенесли, щоб той зміг вийти під домашній арешт. Журналісту Сергію Костежу, який висвітлює процес невідомі проколои шини автомобіля.

Суд над сепаратистом Білогородським затягують, щоб він міг вийти під домашній арешт. Журналісту Костежу, який висвітлює суд прокололи шини, - КазанскийКак повідомляє mediaUA, про це Казанський написав у Фейсбуці.
Журанлист зазначив: "Сьогодні у Павлограді повинен був відбутися черговий суд по справі сепаратиста Сергія Білогородського, але засідання в черговий раз перенесли. Справа явно затягують, а сам Білогородський прикидається хворим, щоб вийти з СІЗО під домашній арешт.
Я вже писав раніше про цю людину і про те, як народний депутат від Блоку Петра Порошенка Олег Недава намагається витягти його з СІЗО.

Після виходу публікації жодної офіційної реакції від Блок Петра Порошенка з приводу зв'язків свого депутата з обвинуваченим у фінансуванні тероризму Білогородським так і не послідувало. Вирішили відморозитися і нічого не пояснювати. Правда, Недава після цього перестав їздити на суд".
Він продовжив: "Сьогодні журналісту Сергію Костежу, який приїхав на чергове засідання суду, прокололи колеса. Зараз він чекає поліцію. Зробили це швидше за все люди Білогородського - поруч є відеоспостереження, будемо намагатися встановити, хто саме причетний до цього. Але ніяких сумнівів в тому, що це помста за висвітлення процесу, немає. Думаю, якби не скандал навколо цієї теми, Білогородський б вже вийшов на волю".


"Загалом, все у нас ніби й не змінилося. Як проколювали регіонали журналістам шини на виборах у 2010 і 2012, коли ми писали про фальсифікації і вкидання в Донецькій області, так і продовжують проколювати. На жаль, вони ще відчувають себе господарями в цій країні. І, схоже, обґрунтовано", - резюмував Казанський.