Колишній заступник начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Дмитро Сус назвав причетних до відкриття кримінальної справи проти члена Вищої ради правосуддя Павла Гречковський. Розслідування було розпочато в цьому Департаменті ГПУ 19 серпня 2016 року.

Колишній співробітник ГПУ Сус назвав замовника справи проти ГречковскогоОб це він повідомив в інтерв'ю "Українській правді", відповідаючи на питання про кримінальне переслідування народного депутата Сергія Рибалки, повідомляє РБК Україна.
"Тесть Риболовлі (мова йде про бізнесмена Геннадія Буткевиче) ще педалював питання щодо члена Вищої ради юстиції, за Гречковскому", - сказав Дмитро Сус. Про причини цього конфлікту він не надав подробиць.
Серед причетних до відкриття кримінальної справи проти Гречковський, колишній співробітник ГПУ назвав свого безпосереднього начальника Гуцуляка. "Завдання завжди була однакова. Ставив керівник Департаменту. У Луценка я не був за Гречковскому", - розповів Дмитро Сус.
Павло Гречківський фактично підтвердив версію, викладену в інтерв'ю Дмитра Суса. "Ці прізвища вже звучали 22 вересня минулого року, в закритому засіданні Печерського суду, коли я називав всіх причетних до цієї провокації. Було багато преси, але прокуратура попросила закритий режим. Чому? Це інтерв'ю дає відповідь і на це питання - у списку є керівники та співробітники прокуратури, "вбудовані" в систему виконання замовлень", - написав Павло Гречківський.
Він вважає, що факти, наведені в публікації, повинні стати предметом розслідування Національне Антикоррупційне Бюро і заявив, що готовий ще раз дати свідчення.
Член УСП Павло Гречківський та його адвокати неодноразово говорили про те, що кримінальну справу було відкрито на прохання великого бізнесмена, проте конкретне прізвище не вказували.
Геннадій Буткевич - власник мережі супермаркетів "АТБ", входить в рейтинги найбагатших людей України.