Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) відкрила кримінальне провадження про можливе зловживання службовими особами департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України при нарахуванні та виплаті винагороди державним виконавцям. Детективи Національного антикорупційного бюро (Національне Антикоррупційне Бюро) займаються досудовим розслідуванням.

САП відкрила справу про можливе зловживання чиновниками департаменту Мін'юсту при нарахуванні вознагражденийОб це повідомляє mediaUA з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"2 жовтня 2017 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура Генеральної прокуратури України внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань №42017000000003114 за ознаками можливого скоєння кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України", - йдеться у відповіді прес-служби Національне Антикоррупційне Бюро на запит агентства "Інтерфакс-Україна", опублікованому у вівторок.
У Бюро пояснили, що мова йде про факт можливого зловживання службовими особами департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України своїм службовим становищем при нарахуванні та виплаті винагороди державним виконавцям (згідно з постановою №643 Кабінету міністрів України від 8 вересня 2016 року).
Здійснення досудового розслідування у даній справі доручено детективам Національне Антикоррупційне Бюро. Проводяться всі необхідні слідчі (розшукові) дії.

В Національне Антикоррупційне Бюро нагадали, що розголошення будь-яких відомостей про час слідчих (розшукових) дій може негативно вплинути на стан проведення досудового розслідування. Таким чином, з урахуванням ч. 1 ст. 222 КПК України, згідно з якою відомості досудового розслідування можна розголошувати лише з дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, в якому вони визнають це можливим, надати іншу інформацію, в тому числі за конкретним фактам і обставинам, встановленим у ході розслідування, не представляється можливим.