Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій розповів про нових чотирьох пунктах пропуску, які планується побудувати на кордоні з Польщею.

На кордоні з Польщею з'являться чотири нові пункти пропуску, - ПарубийКак передає mediaUA з посиланням на УНІАН, про це йшлося під час спільного зі спікером Сейму Польщі Мареком Кухцинським відвідання місця будівництва прикордонного пункту пропуску між Україною та Польщею "Мальховіце-Нижанковичі" (Львівська область - Підкарпатське воєводство).
"Ми сьогодні домовилися, що наступним етапом нашої поїздки будуть наступні чотири пункти пропуску, які ми визначаємо як наступний етап нашої роботи", - сказав Парубій.
Він пояснив, що мова йде про пункті пропуску на Закарпатті "Лубня" - "Волохата" (Великоберезнянський район - Підкарпатське воєводство), ще двох у Львівській області - "Лопушанка" - "Михновец" (Турківський район - Підкарпатське воєводство) і "Боберка" - "Смольник" (Львівська область - Підкарпатське воєводство), а також один перехід на Волині - "Адамчуки" - "Збереже" (Шацький район Волинської області - Люблінське воєводство).
"Ми зробимо все можливе, щоб ми цю амбітну програму змогли якнайшвидше реалізувати. І я впевнений, це налагодить ще більші і кращі стосунки між Україною та Польщею", - додав голова ВР.