На Центральному залізничному вокзалі у Києві перевіряють анонімне повідомлення про мінування, працівники та пасажири евакуйовані, рух поїздів не припинявся.

Невідомі повідомили про замінування в Києві Центрального залізничного вокзалу, лікарні і ТЦ "Гулівер": поліція проводить проверкуОб це повідомляє mediaUA з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".
"Сьогодні в 18:10 невідомий по телефону повідомив чергової по вокзалу про мінування Центрального залізничного вокзалу в Києві", - йдеться в повідомленні.
Всі працівники та пасажири вокзалу евакуйовано, а також проінформовано правоохоронні органи та Державна служба України з надзвичайних ситуацій.
"Затримки у русі поїздів немає, посадка пасажирів здійснювалася через прилеглі до центрального будинку переходи. Бланки замовлень квитків, придбаних через інтернет, пасажири можуть роздрукувати на приміському вокзалі станції Київ-Пасажирський", - сказано в повідомленні.
Начальник відділу комунікацій поліції Києва Оксана Блищик повідомила також про анонімних повідомлень про замінування лікарні та торгового центру "Гулівер" в Печерському районі.
"Щоб убезпечити людей, проводилася евакуація: з лікарні - 150 осіб (перевірка закінчена, небезпечні предмети не виявлені), з вокзалу - 900 чоловік, в "Гулівера" евакуація триває", - написала Блищик.