Колишній член Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Радецький заявив, що колишній керівник департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАПК Соломатіна Ганна причетна до тих правопорушень в агентстві про яких вона сьогодні заявила.

Звільнена за фінансові махінації Соломатіна вирішила виступити, як антикорупціонер, - екс-заступник голови НАПК РадецкийКак повідомляє mediaUA, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Україна без корупції! Сьогодні колишня працівниця НАПК виступила з разоблачающими висловлюваннями щодо корупції серед працівників НАПК. У частині бездарності Корчак і інших членів НАПК погоджуюся з нею. Проте, я про це публічно заявив ще у березні і будучи членом НАПК. Тоді, як Соломатіна, звільнена разом з керівником апарату Ткаченко за фінансові махінації, вирішила виступити, як антикорупціонер. Але варто зауважити, що лисиця прийшла в заячої шубі!" - написав Радецький.
"Прикро, що коли я намагався донести до народних депутатів правду Мустафа Найєм чомусь мене перебивав, не давав висловити думку, зрештою, донести обставини про причетність саме Соломатіної до тих правопорушень, про яких вона розповідала з трибуни. Отже, злодій на якому шапка горить, прийшла розповідати, як ловити злодія". Нонсенс!" - резюмував колишній член НАПК.

Раніше у вівторок керівник департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАПК А. Соломатіна заявила, що перевірки е-декларування фальсифікуються, і попросила антикорупційні органи розслідувати факти неправомірних дій, а главу НАПК Наталю Корчак відсторонити від виконання обов'язків на час розслідування.
Вона також повідомила, що написала заяву про звільнення з займаної посади. Також заяви про звільнення з займаних посад написали ще кілька людей, в тому числі керівники інших департаментів НАПК.

За словами А. Соломатиной, в даний час вона на лікарняному, але їй відомо, що вже підготовлено наказ про її звільнення.