У вівторок, 14 листопада, в Києві лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк зустрівся з високим представником Уряду Сполучених Штатів, новопризначеним помічником Державного секретаря США з європейських та євразійських справах Уэссом Мітчеллом.

Яценюк зустрівся з помічником держсекретаря США Мітчеллом: Ключове питання - протидія агресії Росії. ФОТООб це повідомляє mediaUA з посиланням на прес-службу партії "Народний фронт".

"Бажаю, щоб його діяльність була відзначена вагомими результатами в користь нашого стратегічного партнерства, а також відновлення міжнародного права, безпеки та миру в нашому регіоні", - написав Арсеній Яценюк на своїй сторінці в Facebook.
У центрі уваги під час розмови, за його словами, "були ключові питання - реформи в нашій державі та протидія агресії Росії".
"Ціную слова Уэсса Мітчелла про те, що співпраця з Україною буде включено в його найвищі пріоритети, і вдячний за запевнення в готовності надати новий імпульс для найбільш дієвого залучення Уряду Сполучених Штатів до процесів змін в нашій країні, захисту нашої незалежності, безпеки і підтримки європейського курсу", - підкреслив Яценюк.