Президент Петро Порошенко зустрівся з президентом групи Світового банку Джим Йонг Кім.

"Ми рішуче налаштовані на продовження реформ в Україні", - Порошенко - президентові групи Світового банку. ФОТООб це повідомляє mediaUA з посиланням на Адміністрацію Президента.

Наголошується, що сторони обговорили реалізацію реформ України, а Порошенко розповів про вже наявні досягнення.
"Президент України поінформував співрозмовника про реалізацію судової реформи, зокрема про формування нового складу Верховного суду і створення Антикорупційного суду. Петро Порошенко зазначив, що цієї осені прийнято важливі Закони з освітньої, пенсійної і медичної реформ", - йдеться в повідомленні.
"Ми рішуче налаштовані на продовження реформ в Україні", - запевнив Глава держави.

Крім того, Порошенко і Джим Йонг Кім обговорили питання імплементації медичної реформи в Україні, особливо її компонента розвитку медицини у сільській місцевості із застосуванням телемедицини. Президент групи Світового банку вітав успішне прийняття в українському парламенті реформаторського Закону про сільську медицину.

Президент групи Світового банку високо оцінив стан реалізації реформ в Україні. "Я оптимістично налаштований щодо майбутнього України", - зазначив він.
Нагадаємо, президент групи Світового банку Джим Йонг Кім прибув в Україну з дводенним робочим візитом і напередодні вже провів зустріч з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом.