Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що в результаті ворожого обстрілу два населених пункти залишилися без електроенергії і зруйнований житловий будинок, постраждалих немає.

Після обстрілу терористів населені пункти Бахмутка та Жованка залишилися без електрики, - ЖебривскийКак передає mediaUA про це повідомив П. Жебрівський в Фейсбуці з посиланням на главу військово-цивільної адміністрації Зайцево Володимира Веселкіна.
"Тільки що в Бахмутке орки потрапили в житловий будинок, в якому перебувало подружжя - чоловік і жінка. На щастя, люди залишилися живі, однак півбудинку як не було", - зазначив він.
За його словами, у вівторок близько 19:30 зі сторони окупованій бойовиками Горлівки почався обстріл.
"Жителі Горлівки пишуть мені, що бойовики стріляють з "Градів" з шахти "Кочегарка". Потім підключилися міномети. На даний момент Бахмутка та Жованка без електрики. Обстріл триває", - цитує Ст. Веселкіна голова Донецької ОВГА.
П. Жебрівський також повідомив, що дав завдання після закінчення обстрілу виїхати на місце і "оцінити наслідки обстрілу і обсяги допомоги, яка потрібна людям".