Система e-Health дозволить впровадити принцип "гроші ходять за пацієнтом" і встановити справедливі відносини між лікарем і пацієнтом.

До системи e-Health приєдналися вже 517 лікарів, - СупрунКак передає mediaUA, про це на сторінці в Facebook повідомила в. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.
"E-Health вже 517 лікарів! Більшість з них приєдналися буквально в останні дні, після того, як Верховна Рада проголосувала за медичну реформу. І хоча e-Health поки працює в пілотному режимі, спасибі всім, хто реєструється за власною ініціативою", - написала Супрун.
Вона додала, що система дозволить впровадити перший з кроків реформи фінансування медицини - принцип "гроші ходять за пацієнтом".

За її словами, дохід лікарів первинної ланки медицини буде залежати від кількості пацієнтів, яких вони обслуговують.
"Декларацію з кожним пацієнтом лікаря треба буде внести в систему e-Health. Оплата послуг лікарів буде здійснюватися у відповідності з кількістю зареєстрованих декларацій", - зазначила Супрун.
"Ці зміни покликані встановити справедливі відносини між лікарем і пацієнтом, в яких перший буде отримувати чесну, гідну оплату за свою працю, а другий - якісні медичні послуги. Тому прошу всіх медиків і медустанови, які не зареєструвалися в системі, активно брати участь у змінах!", - написала вона, додавши посилання на інформацію про те, як можна приєднатися до e-Health.