Збірна Італії з футболу не виступить на чемпіонаті світу-2018, який пройде в Росії.

Збірна Італії з футболу не змогла здолати шведів і вперше за 58 років не потрапляє на фінальну частину чемпіонату мираИтальянская національна команда за сумою двох стикових матчів в європейському відбірковому турнірі виявилася слабкішою збірної Швеції. Результат повторної зустрічі, що пройшла в Італії в ніч на вівторок за київським часом - 0:0.
Раніше пройшов перший матч, який відбувся у Швеції, став переможним для скандинавської збірної - 1:0.
Збірна Італії - один з найбільш титулованих учасників чемпіонату світу, цей турнір їй підкорявся чотири рази. В останній раз вона вигравала ЧС в 2006 році.
Лише в 1958 році їй не вдалося кваліфікуватися на ЧС. Був шанс пропустити чемпіонат, наприклад, в 1998 році. Тоді італійці також брали участь в стикових матчах, суперником команди була збірна Росії. У першому матчі, що пройшов восени 1997 року в Москві, була зафіксована нічия. У тій зустрічі у складі збірної Італії, вийшовши на заміну, дебютував Джанлуїджі Буффон, який і нині є основним воротарем. Результат матчу був 1:0 на користь збірної Італії: вона пробилася на ЧС-1998, Росія ж пропустила турнір.