Британський прем'єр-міністр Тереза Мей піддала російські влади сильній критиці за весь час свого перебування на чолі британського уряду, звинувативши Москву в тому, що вона втручається у вибори і здійснює кибершпионаж"

Мей звинуватила владу Росії у спробах "підірвати вільні суспільства" і "посіяти розбрат на Заході", - ВВСКак інформує mediaUA з посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомляє британська телерадіокорпорація Бі-бі-сі.
Виступаючи на банкеті лорд-мера лондонського Сіті, прем'єр-міністр сказала, що влада РФ намагаються "підірвати вільні суспільства".
Голова британського уряду заявила, що Москва запускає фейкові новини, щоб "посіяти розбрат на Заході". За словами Терези Мей, хоча Лондон не хоче "вічної конфронтації" з Росією, Британія має намір захищати свої інтереси", - наголошується в повідомленні.
"Росія неодноразово порушувала національне повітряний простір кількох європейських країн і проводила цілеспрямовану кампанію кібершпіонажу і розколу", - стверджувала Т. Мей.

"Це включало в себе, в тому числі, втручання у вибори і хакерську атаку на міністерство оборони Данії і бундестаг", - також стверджувала Т. Мей.
"Ми зробимо необхідні заходи для протидії російській діяльності", - заявила Мей.
"Але це не ті стосунки з Росією, яких ми хочемо", - додала британський прем'єр. "Ми не хочемо повертатися до холодної війни або перебувати в стані постійної конфронтації", - сказала вона.