Новим мером грузинського Тбілісі з великою ймовірністю стане колишній футболіст київського "Динамо" Каха Каладзе.

Екс-гравець київського "Динамо" Каладзе став мером Тбілісі, - экзитполОб це свідчать результати екзит-полів, проведених компанією Edison Research на замовлення телекомпанії "Руставі 2", інформує mediaUA.

Згідно з опублікованими даними, кандидат від "Грузинської мрії" Каха Каладзе набирає 54%, його конкурент з "Єдиного національного руху" Заал Удумашвили - 15%, незалежний кандидат Алеко Елисашвили - 14%.
За даними ЦВК, Каладзе набрав 51,4 відсотка голосів. Повідомляється, що на посаду мера Тбілісі претендували 13 кандидатів.
"Грузинська мрія" - українська політична партія, заснована у 2012 році бізнесменом Бідзіною Іванішвілі як опозиція до президента Саакашвілі.

Каха Каладзе - грузинський політик, у минулому футболіст, грав на позиції захисника в тбіліському і київському "Динамо", "Мілана" і "Дженоа". Був визнаний найкращим футболістом Грузії в 2001-2003 і 2006 роках і вважається одним з кращих футболістів в історії країни. Каладзе є єдиним грузинським футболістом, який двічі вигравав Лігу чемпіонів.