16-річну дівчину, яка на початку вересня втекла зі школи-інтернату в Болградському районі Російської Федерації, виявили на вокзалі в р. Миронівка співробітники групи реагування патрульної поліції.

Неповнолітня дівчина, яка перебувала в розшуку в РФ, затримана на Київщині, - поліція. ФОТООб це повідомляє Головне управління Нацполиции області, інформує mediaUA.

Патрульні доставили дитину у відділ поліції і з'ясували, що вона три тижні тому приїхала в Україну. За словами дівчини, вона перетнула державний кордон за підробленими документами з допомогою невстановлених осіб.
Відомо, що на початку вересня дівчина втекла зі школи-інтернату в Болградському районі Російської Федерації. З того ж часу вона перебувала в розшуку.
В даний час співробітники Ювенальної превенції поліції Київської області з'ясовують всі обставини і причини, з яких неповнолітня незаконно прибула в Україну, а також осіб, причетних до цього.
Поліцейські повідомили даний факт в Інтерпол. Після огляду медичними працівниками дівчину повинні були доставити в реабілітаційний центр.