Патрульний з Івано-Франківська Леонід Гончарук, відчужений за скаргою п'яного екс-полковника міліції, врятував життя людини.

Генпрокурор особисто відреагує на ситуацію з відстороненим за скаргою п'яного водія патрульним, - АваковОб це на своїй сторінці у Facebook розповів Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає mediaUA.

"Виклик "спроба самогубства" був отриманий пізно ввечері 5 липня: чоловік висить з балкона четвертого поверху. Патрульний екіпаж "Опора-151" у складі Леоніда Гончарука, Христини Гардаман та Володимира Яціва, прибувши за адресою, зламали двері і виявили на балконі чоловіка з петлею на шиї, який вже висів зовні і утримувався за перила балкона тільки однією рукою. Поліцейські отримали його від падіння і втягли на балкон", - написав він.
Але вже 7 жовтня, пише міністр, Гончарук затримує п'яного екс-полковника міліції, після якого скарги суд відсторонює патрульного від посади і у перспективі йому може загрожувати термін.
"Вважаю, що це дуже тривожні сигнали і потрібна термінова і рішуча реакція держави і громадянського суспільства... Разом з Генеральним прокурором обговорив сьогодні склалася в Івано-Франківську ситуацію. Дякую за оперативність - генпрокурор особисто і об'єктивно відреагує на ситуацію - і це важливо!" - сказав Аваков.
Раніше повідомлялося, що суд відсторонив від служби патрульного з Івано-Франківська по скарзі п'яного водія.