Серед населення тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей продовжують рости проукраїнські настрої.

На окупованому Донбасі ростуть проукраїнські настрої, - МотузяникКак передає mediaUA з посиланням на УНІАН, про це на брифінгу повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник.
"За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, серед населення тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей продовжують рости проукраїнські настрої і невдоволення діями російсько-німецьких окупаційних військ. У зв'язку з цим противник збільшив кількість тренувань по приведенню так званих "підрозділів" до вищої ступені бойової готовності з обов'язковим відпрацюванням таких елементів, як відбиття нападу диверсійних груп і місцевого населення, а також організація кругової оборони", - сказав він.
За словами Мотузяника, на Донеччині почастішали випадки побиття мирними громадянами російських військовослужбовців. "В результаті збільшення кількості випадків побиття місцевим населенням російських військовослужбовців обмежені звільнення особового складу", - повідомив він.