Бойовики незаконній організації "ДНР" не пропустили патруль ОБСЄ в смт Бойківське (раніше Тельманове), посилаючись на якусь "антитерористичну операцію".

Окупанти не пропустили патруль ОБСЄ, пославшись на "антитерористичну операцію"Як повідомляє mediaUA з посиланням на звіт місії, проїзд іншим цивільним автомобілів був дозволений в обох напрямках.

"Посилаючись на "триваючу антитерористичну операцію" в селищі, 7 озброєних чоловіків в одязі військового типу не дозволили патрулю СММ заїхати в підконтрольний "ДНР" смт Бойківське (кол. Тельманове, 67 км на південний схід від Донецька) з західного напрямку. При цьому спостерігачі відзначили, що проїзд іншим цивільним автомобілів був дозволений в обох напрямках. СММ повідомила про це СЦКК", - йдеться у звіті.
Отримавши відмову в доступі, патруль СММ спробував проїхати до Бойківському по іншій дорозі з південної сторони. Однак 5 озброєних чоловіків знову не дозволили патрулю СММ проїхати в селище і повідомили, що проїзд для всіх заборонений. У той же час, як наголошується в звіті місії, інший громадський транспорт вільно пересувався через блокпост. Місія поінформувала про це СЦКК.