Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко пред'явила ультиматум одному з організаторів акції під Радою, народному депутату від фракції "Самопоміч" Єгору Соболєву.

Віце-спікер Геращенко пред'явила "ультаматум" Нардепу від "Самопомочи" Соболєву щодо протестів під РадойОб це вона повідомила на своїй сторінці в Фейсбук, передає mediaUA.
"Мій ультиматум Соболєву. Протягом п'яти робочих днів:
1. Сплатити суму зламаних у ВР мікрофонів. Можна з грошей, виділених на "акції протесту". Державне майно і до нього треба ставитися краще, ніж до свого особистого. Неважливо, хто псує держмайно - корупціонери або антикорупціонери, покривати збитки державі повинні і ті, і інші.
2. Зняти з себе Державний прапор і перестати використовувати його як плащ гладіатора з дитячих коміксів або банний рушник.
3. Негайно прибрати Маріїнський парк і дати можливість киянам та гостям столиці насолодитися золотої осені в кращому київському парку.
4. Негайно прибрати свій мотлох з проїжджої частини і розблокувати рух автомобілів у місті, страждає від пробок.
5. Взяти публічну відповідальність на себе і своїх спільників із фракції за редути і цирк, влаштований ними взимку на Донбасі, які завдали шкоди українському бюджету в розмірі 1% ВВП на 2017 рік і відстрочили звільнення заручників", - написала Геращенко.

За словами віце-спікера, до Соболєву вона звернулася, бо знала його "в минулому житті" як хорошого економічного журналіста.