Київський районний суд Харкова тимчасово позбавив підозрювану у скоєнні смертельного ДТП Олену Зайцеву права водити автомобіль.

Суд вилучив водійські права Зайцевої, влаштував жахливу ДТП у ХарьковеОб це повідомляє кореспондент mediaUA.
Суд задовольнив клопотання прокуратури позбавити Зайцеву права водити автомобіль на строк досудового розслідування - до 19 грудня 2017 року.
"Суд також вилучає на цей період водійські права Зайцевої, підозрювана має право оскаржити рішення протягом п'яти днів", - сказала суддя Світлана Муратова.
Також судом було накладено арешт на автомобілі - учасники ДТП.
Нагадаємо, Київський районний суд Харкова задовольнив клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваного у скоєнні ДТП в центрі Харкова, в якій загинули п'ятеро людей, Олени Зайцевої.
Нагадаємо, 18 жовтня ввечері на вул. Сумській у Харкові сталася аварія. За попередньою інформацією, позашляховик Lexus в'їхав у натовп людей, в результаті 5 людей загинули.
Прокуратура області затвердила підозра 20-річній харків'янці Олени Зайцевої за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель 6 осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).