18 жовтня 2017 Відділом гуманітарної допомоги Швейцарського агентства розвитку та співпраці доставлений на Донбас черговий гуманітарний вантаж на загальну суму 150 тис. дол.

Уряд Швейцарії направило на Донбас гуманітарну допомогу на 150 тис. дол., - МинВОТОб це інформує mediaUA з посиланням на прес-службу Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб
"Доставлений повний комплект медичного обладнання та необхідних витратних матеріалів (реагентів) в Луганський протитуберкульозний диспансер. Спалах захворювань на туберкульоз і ризик розповсюдження хвороби серед населення, яке проживає на підконтрольних і непідконтрольних уряду України територіях досі залишається проблемою. Неналежне обладнання лабораторій не дозволяють забезпечити якісне дослідження аналізів і швидку діагностику, що в свою чергу дозволяє хворобі прогресувати.

Нове обладнання скоротить діагностування хвороби від 2 тижнів до 2 днів, що дозволить запобігти розповсюдженню захворювання полирезистентным туберкульоз в регіоні та за його межами", - йдеться в повідомленні.
Протягом 2016-2017 року Швейцарія скерувала на Донбас 720 тонн гуманітарного вантажу загальною вартістю 1.45 млн. дол. і 1 635 тонн хімічних реагентів для очищення води, медичне обладнання, лабораторію для раннього виявлення збудників туберкульозу та інше медичне обладнання на суму 1,48 млн швейцарських франків.