Слідство по справі Романа Сущенко закінчено. Адвокат Марк Фейгін і його підзахисний почали ознайомлення з матеріалами слідчої справи.

Слідство у справі Сущенко закінчено, - адвокат ФейгинОб це повідомляє mediaUA з посиланням на Укрінформ.
"Нам з Романом Володимировичем було заявлено про закінчення слідства. Справа складається з 10 томів - процесуальні, оперативні матеріали. Детальніше говорити не можу, оскільки на ділі - гриф держтаємниці. Ми з моїм підзахисним зараз вивчаємо другий том", - сказав Фейгін.
Він уточнив, що остаточно тактику захист буде виробляти з Сущенко після ознайомлення з усім масивом даних.

"Але хочу уточнити, що в головному наша позиція колишня. Сущенко не визнає провини. І сьогодні він знову відмовився давати на себе свідчення, посилаючись на 51 статтю", - зазначив адвокат.
Нагадаємо, Московський міськсуд в понеділок, 25 вересня, продовжив термін арешту журналісту Роману Сущенко ще на два місяці - до 30 листопада 2017 року.
ФСБ РФ 30 вересня минулого року в Москві затримала кореспондента українського агентства "Укрінформ" у Франції Романа Сущенко, який приїхав до Росії у приватних справах. Його назвали "співробітником української розвідки", який нібито "цілеспрямовано збирав відомості про діяльність збройних сил і військ національної гвардії Російської Федерації, що є державною таємницею".

Кримінальну справу російські слідчі порушили за статтею "шпигунство".
Сущенко всі звинувачення відкидає. Українська сторона називає звинувачення проти журналіста безпідставними і вимагає негайно його звільнити.