На центральних вулицях Києва з 29 листопада по 31 січня частково обмежать рух усіх видів транспорту з-за новорічно-різдвяних свят.

Київська влада опублікували список вулиць, які будуть перекриватися у зв'язку з новорічними праздникамиОб цьому mediaUA повідомили в прес-службі КМДА.
Так, з 29 листопада по 31 січня 2018 проїзд транспорту заборонять вздовж Володимирського проїзду - від вулиці Малій Житомирській до Михайлівської площі.
Також на період свят 19 та 31 грудня, 1 і 7 січня будуть введені тимчасові обмеження на рух усіх видів транспорту вздовж Володимирського проїзду - від будинку № 23 на вулиці Софійської до Михайлівської площі, а також на вулиці Володимирській - від провулка Рильського до Володимирського проїзду. Маршрути громадського транспорту в цей період відкоригують.
З 19 грудня 2017 по 14 січня 2018 року в столиці відбудуться новорічно-різдвяні свята у рамках культурно-мистецького проекту "НеоГод на Софії". Киян та гостей столиці чекає розважальна програма на трьох локаціях - Софійській та Михайлівській площах, а також Володимирському проїзді.