Втручання РФ у хід президентських виборів в Сполучених Штатах в 2016 році очевидно, однак розслідування поки далека від завершення.

Втручання Росії в хід президентських виборів в США в 2016 році очевидно, - сенатор КардинОб це заявив сенатор-демократ Бен Кардін, передає mediaUA з посиланням на "Голос Америки".
"Щодня надходить нова інформація. Очевидно, що Росія намагалася втрутитися в наші вибори. Вони вдавалися до кібератак, віддаючи перевагу одного з кандидатів, президента Трампа. З'являється все більше свідоцтв того, що вони використовували людей в нашій країні, які могли про це не знати. Вони активно купували рекламу в Інтернеті. Все це зараз піднімається на поверхню. Ми не знаємо про хід розслідування, яке очолює спецпрокурор Мюлерр. Воно буде рухатися своїм темпом. Але тут в Конгресі ми далекі від завершення нашого розслідування, - сказав сенатор.

За словами Кардіна, принципова мета Конгресу - захистити національну безпеку країни, переконатися, що РФ не може втручатися в американські демократичні інститути.
"Ми виділили гроші, працюючи спільно з нашими європейськими союзниками, для захисту від подібних атак. Ми також надаємо ресурси, щоб протистояти пропаганді, за допомогою якої намагаються вплинути на громадську думку. Ми визнаємо, що Росія - дуже активна. Вони не зупиняються, і ми повинні захистити наші національні інтереси", - підкреслив сенатор.