Російський адвокат Марк Фейгін, який захищав звільненого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова, відмовився від подальших візитів в аннексированный Росією Крим.

"Я відчував відому незручність", - Фейгін відмовився від візитів в окупований Крим після звільнення УмероваКак повідомляє mediaUA, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Хочу повідомити, що в зв'язку із закінченням справи мого підзахисного в Сімферопольському районному суді, я більше не маю наміру відвідувати Крим. Незважаючи на те, що у мене був дозвіл української влади на перебування там, для захисту українських громадян, я відчував відому незручність. Мені неприємно порушення українського закону про відвідини Криму, нехай і вимушене, нехай і дозволене. Тепер я можу звільнитися від цього тягаря", - написав він.

mediaUA раніше, 25 жовтня представників Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза і Ільмі Умерова, незаконно засуджених окупантами в окупованому Криму, видали Туреччини.
Нагадаємо також, підконтрольний Кремлю Сімферопольський районний суд 27 вересня засудив Умерова до двох років колонії-поселення. Також йому заборонено два роки займатися публічною діяльністю і виступати в ЗМІ. При цьому прокурор просив для Умерова умовне позбавлення волі на 3 роки і 6 місяців з іспитовим строком на три роки і забороною на три роки займатися публічною і викладацькою діяльністю. Умерова нібито звинувачували в публічних закликах до сепаратизму. Він називав порушену проти нього кримінальну справу політично мотивованою.