Напад диверсантів відбулося в селищі Глеваха під Києвом.

В результаті диверсійного нападу під Києвом загинула Аміна ОкуеваОб це повідомляє mediaUA.

В результаті нападу лейтенант Збройних сил України, Народний герой України Аміна Окуєва загинула, Адам Осмаєв - поранений.
Цю інформацію mediaUA підтвердив товариш Окуєвої Дмитро Булатов.
Народний депутат України, радник глави МВС Антон Геращенко повідомив, що автомобіль Окуєвої був обстріляний з кущів на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської Області.

"В результаті отриманих поранень Аміна загинула. Адам Осмаєв отримав поранення, але буде жити. На місці працюють слідчо - оперативні групи поліції. Україна завжди буде пам'ятати і скиглити про своєї прекрасної і чистої дочки. Приношу свої співчуття рідним і близьким Аміни. Найкращою пам'яттю про неї буде справедливе відплата всім тим, хто був причетний до цього страшного вбивства", - написав він.
Адам Осмаєв: "На всі вбивства відомих людей Кадиров бере дозвіл у ФСБ"
Нагадаємо, увечері 1 червня в Києві відбувся замах на Адама Осмаєва і Аміну Окуеву - чеченських добровольців, учасників АТО. Вбивця, який представився французьким журналістом і мав документи громадянина України на ім'я Олександра Дакара, кілька разів вистрілив у Осмаєва, перебуваючи в його автомобілі в Подільському районі Києва. У свою чергу, дружина Осмаєва Аміна Окуєва, яка воювала на Донбасі в лавах ЗСУ, вистрілила у нападника і поранила його.