Прямий авіарейс за маршрутом Київ-Торонто буде відкрито влітку наступного року українським авіаперевізником "Міжнародні авіалінії України",

Між Києвом і Торонто відкриють пряме авіасполучення, - ГройсманКак передає mediaUA, з посиланням на прес-службу Кабміну, про це домовилися в ході зустрічі прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та голова уряду провінції Онтаріо (Канада) Кетлін Вінн.
"Я радий анонсувати, що з літа наступного року Київ і Онтаріо стануть ще ближче. Адже українська авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" відкриває регулярний авіарейс Київ-Торонто. Це суттєво сприятиме не лише зміцненню міжлюдських контактів, але й відкриє нові можливості для розвитку бізнесу, особливо в контексті вступу в силу 1 серпня 2017 року угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою", - цитує Ст. Гройсмана прес-служба Кабміну України.
Читайте також: Прем'єр Гройсман відбув до Канади до 1 листопада - у планах візиту зустрічі з керівництвом країни, діловими колами та українською діаспорою
Сторони відзначили посилення діалогу між Україною та Канадою та погодилися з необхідністю не втрачати темпів і глибини взаємного співробітництва. У ході зустрічі сторони висловили переконання, що відкриття прямого авіасполучення між Києвом і Торонто сприятиме посиленню економічних зв'язків двох країн.
Під час переговорів сторони також торкнулися теми реформ в Україні. Український прем'єр підкреслив, що пріоритетними для уряду є реформа державного управління, децентралізація, реформа системи держзакупівель, продовження податкової реформи, реформи судової, пенсійної, медичної сферах, в освіті і управлінні державною власністю, а також приватизація державних компаній.

Він також висловив сподівання, що канадські інвестори, зокрема з Онтаріо, не будуть займати вичікувальну позицію і використовують перспективи ринку України, який з кожним днем стає все більш привабливим внаслідок реформ.
Глава уряду України також подякував колезі за організацію "Ігор нескорених", які стали визначним військово-спортивною подією року і дозволили команді українців-ветеранів АТО продемонструвати неабиякі спортивні досягнення.
"Ми також високо цінуємо той факт, що найближчим часом в Торонто з'явиться меморіал Голодомору в Україні - однієї з найстрашніших трагедій в історії людства", - сказав В. Гройсман.