Після резонансного вбивства лейтенанта ВСУ, Народного героя України Аміни Окуєвої Нацполиция ввела план "Сирена" в Київській області.

Вбивство Аміни Окуєвої - поліція ввела план перехоплення "Сирена"Про заявив спікер Національної поліції Ярослав Тракало, передає mediaUA., з посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Інформація про загибель Окуєвої підтверджується. На місце виїхав (керівник Нацполиции України Сергій) Князєв", - сказав агентству спікер Нацполиции України Ярослав Тракало.
Він також повідомив про запровадження в Київській області оперативного план-перехоплення "Сирена".
Як відомо, "Сирену" вводять, коли відбувається розшук збройних та інших злочинців, які представляють підвищену суспільну небезпеку.
Нагадаємо, увечері 1 червня в Києві відбувся замах на Адама Осмаєва і Аміну Окуеву - чеченських добровольців, учасників АТО. Вбивця, який представився французьким журналістом і мав документи громадянина України на ім'я Олександра Дакара, кілька разів вистрілив у Осмаєва, перебуваючи в його автомобілі в Подільському районі Києва. У свою чергу, дружина Осмаєва Аміна Окуєва, яка воювала на Донбасі в лавах ЗСУ, вистрілила у нападника і поранила його.
30 жовтня на переїзді біля населеного пункту Глеваха Київської області автомобіль, в якому перебувала Аміна Окуєва і Адам Осмаєв був розстріляний з засідки диверсантами. Окуєва загинула, Осман одержав поранення.