Алла Сокол, загибла разом з дочкою Анастасією в результаті ДТП в центрі Харкова, була цивільною дружиною покійного стрільця-снайпера 3 взводу роти снайперів 93 гвОМБр Володимира Янчука.

Під колесами "Лексуса" в Харкові загинула цивільна дружина покійного снайпера 93 гвОМБр Янчука, - суддя МамалуйКак повідомляє mediaUA, про це на своїй сторінці в Facebook написав суддя Харківського суду, колишній боєць АТО, снайпер Олександр Мамалуй.

"Його дружина загинула миттєво. Її вбив удар "лексуса" на Сумської... І її дочку Настю... Немає жінки, яка плакала в мене на грудях на похоронах Володька в серпні 14-го - а навколо стояли живі ще пацани - а їх вже немає, вони всі вбиті у тому ж серпні...", - написав він.

Нагадаємо, 18 жовтня ввечері на вул. Сумській у Харкові сталася аварія. За попередньою інформацією, позашляховик Lexus в'їхав у натовп людей, в результаті 5 людей загинули.
Прокуратура області затвердила підозра 20-річній харків'янці Олени Зайцевої за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель 6 осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).
20 жовтня суд визначив запобіжний захід Зайцевої, влаштувала ДТП в Харкові, у вигляді утримання під вартою на 60 діб без права внесення застави.