Український політв'язень, режисер, кримчанин олександр балагура продовжує професійну діяльність.

Сенцов написав п'ять сценаріїв, перебуваючи в ув'язненні у російській в'язниці, - режисер СеитаблаевОб це на презентації книги "Олег Сенцов" розповів кримськотатарський актор і режисер Ахтем Сєїтаблаєв, передає mediaUA з посиланням на Крим.Реалії.

"Він використовує цей час (ув'язнення - Ред.) і створив вже п'ять сценаріїв. Я сподіваюся, що дуже скоро він повернеться і знімає ці фільми за своїми сценаріями", - сказав режисер.
Книга "Олег Сенцов" складається зі спогадів людей, які добре знають Сенцова, з уривків його книг і сценаріїв до фільмів, а ще витягів з протоколів допитів свідків, що проходять по його справі. У книзі багато фотографій - з домашнього архіву, і з залу суду.

Як стало відомо 13 жовтня, Олега Сенцова доставлено в російське місто Лабитнангі (Ямало-Ненецький автономний округ).
Олега Сенцова разом з Олександром Кольченко затримали представники російських спецслужб у Криму в травні 2014 року за звинуваченням в організації терактів на півострові.
В серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території Криму. Кольченко отримав 10 років колонії. Обидва свою провину не визнали.