Комікс "Кіборги. Початок" оповідає історію про початок оборони Донецького аеропорту. Картинки розповідають про перший серйозний бій, який бійці 3-го окремого полку спеціального призначення дали російським найманцям.

"Це історія, яку власним життям написали спецназівці 3 полиця", - волонтер Оксана Червона про новий випуск коміксів "Кіборги. Початок". ФОТОрепортажКак повідомляє mediaUA, про це на своїй сторінці у Facebook написала волонтер Армії SOS Кіровоград Оксана Червона.

"Щасливі люди читають книжки і п'ють каву. А щаслива я читаю новий випуск коміксів "Кіборги. Початок." Дуже хвилююче, коли знаєш, хто ховається за цими короткими "Док", "Турист", "Глобус", "Сандора", "Скаут", "Воха", "Чак", "Халк" та іншими позивними. Це історія, яку власним життям написали спецназівці нашого полку 3. Пишаюся нашими хлопцями, боляче, що не всі вони зможуть взяти в руки історію Кіборгів", - написала вона.

"...не погони визначають Гідність, і медаль не робить тебе Героєм України...Коли починається Бій, ти-проста людина з плоті і крові...І кожна наступна секунда може стати останньою для тебе на цій землі...Тільки подолавши страх і легкодухість, ти піднімаєшся над собою і відчуваєш себе Безсмертним...Ти вчишся, не скиглячи, зносити біль і втрати, вчишся цінувати Справжніх, яких, виявляється, поруч не так вже й багато... Ти стаєш Воїном...Тобі не соромно дивитися в очі Побратимів, ти знаєш, хто поруч і чого він вартий...", - навела волонтер цитату героя під позивним "Док" з коміксу.