У соціальних мережах з'явилася запис розмови вчительки з дев'ятикласниками школи № 14 р. Іваново. У розмові вона кричала на школярів, змушувала їх відмовитися від участі в роздачі листівок, оскільки це все одно нічого не змінить, і загрожувала штабу Навального кримінальною відповідальністю.

"Наші вибори шапіто. І ви своїми тупими бошку це шапіто підтримуєте": іванівський вчителя облаяли школярів за участь у кампанії Навального. АУДИООб це повідомляє mediaUA з посиланням на ivanovonews.ru

"Виховна бесіда" пройшла у іванівській школі за кілька днів до зустрічі Олексія Навального з жителями Іваново в рамках його осіннього передвиборного турне. Запис розмови школярів з вчителями була опублікована командою Навального в Іванові. На записі чутно, як двоє викладачів (школярі називають їх Ірина Анатоліївна, Наталія Георгіївна) радили дев'ятикласникам "сидіти тихенько за партою" і там "добитися", а не "добитися з прапорами на площі Пушкіна".

Пізніше начальник управління освіти адміністрації міста Іванова Олена Юферова заявила, що вчитель, який проводив "виховну бесіду" з учнями школи №14 грубо порушив закон "Про освіту" та професійну етику.
Олена Юферова принесла вибачення за подібний факт і повідомила, що виданий наказ про розірвання трудового договору з учителем.

Пропонуємо Вашій увазі вибране з розмови двох вчителів зі своїми вихованцями:

"НА ЦЮ ХАЛЯВУ ДОЛБАНУЮ МЕНІ ЗБЕРУТЬ ПІДПИСИ"
- Хто такий Навальний?
- Антикорупціонер..
- Він сам собі режисер, самовисуванець...
- Висуватимуться чи що, етит твою матір.. Висуватимуться так, щоб засунути... З одного регіону я точно 300 тисяч (підписів) зберу. Я піду в регіон, подарую всім по значку. І на цю халяву - вибачте мене - долбаную мені зберуть підписи Чим Вас і беруть..
- Там все перевіряють
- Я знаю, як все це перевіряють. Не одну кампанію пройшла... І знаю, як роблять ці підписи

"ДОЛБИМСЯ У ЗОШИТІ! А НЕ ДОЛБИМСЯ З ПРАПОРАМИ"
- Ви неповнолітні. Скільки вам років? 15? Ось сидите тихенько за партою. Носики всунули в учебнички і зошити, і там долбимся. А не ходимо і долбимся з прапорами на (площі) Пушкіна...

"ТРЕБА СТАТИ ВИХОВАНИМИ, ПЕРШ НІЖ СУНУТИ СВОЮ ХАРЮ В ПОЛІТИКУ"
- Ви перетворюєте будь-яка розмова в шапіто Ми не перебуваємо в цирку, надумувати і вигадувати щось, чим не повинна бути ваша голова зайнята... Ваші голови треба зайняти навчанням!
В першу чергу навчіться слухати, коли з вами розмовляють! Треба стати вихованими людьми, перш ніж сунути свою харю в політику.
Перш треба своє навчання нормально провести і закінчити 9-ий клас. Слідкувати За собою, як ми виглядаємо. Подивитися, що ми витворяємо зі своїм адекватом або неадекватом. Чи, може, нам жовту картку і - Богородское направляти!
Може бути, з цього почнемо, а не почнемо нісенітницю мені тут казати, по вухах їздити.

"НАШІ ВИБОРИ ШАПІТО. І ВИ СВОЇМИ ТУПИМИ БОШКУ ЦЕ ШАПІТО ПІДТРИМУЄТЕ"
- Ви якось дуже плоско мислите. Від вашого голосу, що ви будете ходити і кричати, ви вважаєте що щось може змінитися..? Вам приємно брати участь в цьому цирку шапіто? Так, це шапіто - кожні наші вибори! Тому що якщо на 55-ий термін виходить один і той ж людина, все інше - це шапіто! Ви своїми тупими бошку це шапіто підтримуєте!
- А ви знаєте, чому вибирають тільки одного?
- Тому що всі хочуть стабільності. А це - стабільність.
- (Хочуть) стабільної злиднів?
- Я себе злиденній не вважаю... Моя зарплата зараз 20 тисяч рублів. Але у мене є чоловік, у якого зарплата хороша.. Якщо мене містить чоловік, навіщо мені зарплата?

"У ВАС РОЗУМУ НЕМАЄ, НЕ БУЛО І НЕ БУДЕ"
- Не треба ваша думка, чи не буду я його слухати і витрачати свій дорогоцінний час... Я не хочу, щоб дітям засирали мізки... У вас горе від розуму. У вас розуму немає! Не було, немає і не буде. Якщо ви будете вести такий образ життя. Тому що діти на даному етапі повинні займатися саморозвитком, а не бігати і агітувати. У Вашому віці це не годиться робити. Це ж експлуатація!
***
"ВИ ВЗАГАЛІ КУ-КУ, З ГОЛОВОЮ ПОДРУЖІТЬСЯ АБО ТАКІ ТУПОРИЛІ?"
- Батьки в курсі? Батьки свідомо йдуть під кримінальну та адміністративну відповідальність. За те, що не слідкують за вами. Ви не маєте права ходити по вулиці і роздавати листівки...
Ось в той момент, коли ви ведете агітацію противники віддухопелили вас..
- Навальний допомагає, збирає гроші
- На лікування.., на труну! Ви взагалі ку-ку, з головою подружіться або ви тупорилі такі?

"ТИ ЯК ДЕРЕВИНКА, БУРАТІНО..! МОВЧАТИ!"
- У нас діти хочуть "Лідер"... Якщо вас сильно січе політика - ось туди, там прекрасні грамотні люди, розкажуть що і як робити..
- І будуть розмовляти про Путіна
- Не обов'язково вони повинні про Путіна з тобою розмовляти, що ти мелеш-то.. Не знаючи, починаєш мене перебивати і своє долдонить. Ти ось як це ось - деревинка, Буратіно!
Деякі нормальні люди підуть в театр, а деякі будуть всяку лабуду нести і слухати як їм всяку маячню у вуха дмуть. Слабкі люди, які дмуть у вуха... Стадо!
- А ті, хто не ходять в театр, сидять вдома, вони теж погані?
- Мовчати!
- Ви як собаці говорите
- Тому що! Я ще не договорила

"ПОЧИНАТИ ТРЕБА З МІЗКІВ. А НЕ З ГАСЕЛ"
- Перш ніж щось змінити, треба змінити себе. Якщо ви хочете, щоб у вашої майбутньої житті щось змінилося - так розробляйте нормальні громадські організації, створюйте і вступайте в діючі в організації. Там розробляйте свої плани, свої програми. Що ви хочете, яким чином ви будете досягати результату хорошого. Щоб були пенсії, те, се, п'яте, десяте... Починати треба з мізків! А не з гасел, кричати, вийти на базарі... Це не діяльність - прапорами махати і значки роздавати... І кричати: "Я за Навального!" Та ні, ти дурень!
- Я за Навального!
- Вийшов геть звідси!