Терористи продовжують не пропускають патруль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в селище Сєдове Донецької області, поблизу кордону з Росією.

Найманці РФ продовжують блокувати відвідування спостерігачами ОБСЄ селища Сєдово на ДонетчинеОб це йдеться у звіті СММ ОБСЄ, передає mediaUA з посиланням на Громадське.
"Озброєні чоловіки на блокпосту в непідконтрольних уряду смт Сєдове (106 км на південь від Донецька) поблизу кордону з Російською Федерацією зупинили патруль СММ і відмовила спостерігачам в доступі. СММ поінформувала про це Спільний центр по контролю і координації припинення вогню", - йдеться в повідомленні.

Також спостерігачі відзвітували, що не змогли проїхати по дорогах другорядного значення, які проходять південніше ділянки розведення в районі Золотого Луганській області за можливу наявність там хв і невзорвавшихся боєприпасів.
"Озброєні члени" ЛНР ", які знаходилися на південній стороні ділянки розведення в районі Золотого, повідомили спостерігачам, що за минулу добу роботи по розмінуванню не проводилися. Спостерігачі вирішили, що продовжувати рух далі небезпечно", - повідомили в ОБСЄ.