Відкритих вогнищ горіння боєприпасів більше не спостерігається.

У арсеналу в Калинівці сапери ДСНС вилучили близько 3000 вибухонебезпечних предметовВ Калинівці Вінницької області, де раніше сталася пожежа на складі боєприпасів, сапери вилучили 2 887 тис. вибухонебезпечних предметів. Як передає mediaUA, про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.
"Піротехнічним загоном Держнс України проводиться очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів у 2-х кілометровій зоні навколо арсеналу. Обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 28 тис. 337 га території, виявлено та вилучено 2 тис. 887 вибухонебезпечних предметів. Всього з початку виконання робіт отримано та виконано 465 заявок від населення по виявленню вибухонебезпечних предметів", - йдеться в повідомленні.
Також відзначено, що станом на 7:00 21 жовтня відкритих вогнищ горіння і вибухів боєприпасів на території складу не спостерігається.

Нагадаємо, 26 вересня близько 22:00 в ДСНС надійшла інформація про вибухи боєприпасів на військових складах Міністерства оборони біля селища Калинівка.
Станом на 10:00 середи, 27 вересня, було евакуйовано понад 30 тисяч осіб. За даними рятувальників, було травмовано 2 особи, яких госпіталізовано у медичні заклади.
Військова прокуратура розслідує пожежа на артскладах ВСУ у Калинівці по статті "диверсія".
У зв'язку з НС Президент України Петро Порошенко 27 вересня скликав військовий кабінет, під час засідання якого він звернувся до керівників Генпрокуратури, СБУ, Нацполиции з вимогою знайти і притягнути до відповідальності винних у трагедії в Калинівці.
29 вересня Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що до вибухів у Калинівці міг призвести закладений детонатор.
Пізніше Муженко заявив, що над військовим арсеналом були помічені космічні апарати.