Штормовий циклон "Герварт", який накрив 29 жовтня Німеччину, Польщу, Чехію, Австрію та Словаччину, призвів до загибелі п'яти осіб та спричинив значний матеріальний збиток.

5 людей загинули в європейських країнах в результаті урагану "Герварт"Про це повідомляє mediaUA з посиланням на Радіо Свобода.
По дві людини загинули у Польщі та Чехії - у всіх випадках внаслідок падіння зламаних вітром дерев. Ще одна людина загинула в Німеччині, потонувши внаслідок різкого підйому рівня води. Є і травмовані.
Через підтоплення, зламаних дерев та обриву електроживлення в Німеччині та Чехії було порушено залізничне сполучення - у Німеччині його повністю зупинили в семи з 16 федеральних земель, на багатьох трасах рух буде закрито до понеділка. Також у ряді місць було перервано і автомобільне сполучення. Тисячі будинків залишилися без електроенергії.

Швидкість вітрів, особливо в гірських місцевостях, досягала рівня ураганної, доходячи до 180 кілометрів на годину (ураганної вважають швидкість вітру понад 118 км /год).
Нагадуємо, в цьому місяці Німеччину накривав штормовий циклон "Ксав'єр", внаслідок чого там загинули семеро людей.