За попередніми даними паралельного підрахунку спостерігачів "ОПОРИ", на Закарпатті стали відомі імена перших 20 переможців на місцевих виборах в Окремі територіальні громади (ВІДГ).

Місцеві вибори: на Закарпатті стали відомі імена перших 20 переможців, - "ОПОРА"Як інформує mediaUA, про це повідомляється на сайті організації.
"За попередніми даними паралельного підрахунку спостерігачів "ОПОРИ", перемогу за посаду голови Баранинської ВІД здобув діючий голова Баранинської сільської ради, самовисуванець Юрій Марусяк, який отримав 2871 голос виборців на дев'яти дільницях", - йдеться в повідомленні.
Відзначається, що перші результати голосування з дільниць почали надходити після 22:00. За даними паралельного підрахунку "ОПОРИ", перемогу на округах від сіл отримали наступні кандидати у депутати: с. Баранинці - Василь Джуган, Євген Пожо, Світлана Хома, Валерій Шалаха, Мирослав Лукач, Микола Славич; с. Холмец - Олег Голуб, Арсен-Давид Курта, Федір Ибрехси; с. Стрипа - Владислав Дранчак; с. Барвінок - Сергій Гарновды, Дмитро Юрочко; с. Подгорб - Анатолій Калоші, Петро Ткачук; с. Довгий Полі - Віктор Керечин, Сергій Товт; с. Цыгановцы - Василь Комар; с. Ярок - М. Гринчук, Ст. Глывка.

Станом на 2:00 30 жовтня інформація про переможця в селі Великі Лази уточнюється.
Нагадаємо, що 29 жовтня в Україні відбулися вибори в Окремі територіальні громади. За даними Нацполиции, протягом дня виборів було відкрито 10 кримінальних проваджень, з них 4 - за фактами підкупу виборців.