Сенатор США Кріс Мерфі розповів про свої враження після поїздки в Україну.

Росія користується корупцією в Україні, - сенатор США МерфиОб це повідомляє "Голос Америки" з посиланням на сторінку політика на сайті "Медіум", передає mediaUA.
"Метою поїздки в Україну було дізнатися більше про поточний конфлікті в Східній Україні і про те, як Сполучені Штати можуть підтримувати наших союзників у Східній Європі проти все більш агресивною Росії", - написав сенатор Мерфі.

Під час поїздки він виступив з промовою у Львівському католицькому університеті.
"Ці студенти в першу чергу стурбовані високим рівнем корупції державного і приватного секторів в Україні. Я дізнався від них, наскільки нормою стала корупція в Україні", - зазначив сенатор.
"Росія користується корупцією, оскільки вона підриває підтримку українського національного уряду, який намагається об'єднати країну для боротьби з російським вторгненням", - вважає він.

Сенатор також відвідав Яворівську військову базу, де контингент Національної гвардії Оклахоми тренує українську піхоту.
"Добре оцінити, наскільки ефективно використовуються наші гроші на тренування", - пише сенатор і додав: "Боротьба за майбутнє цієї країни повинна вестися українцями, а не американцями, але ці невеликі інвестиції в тренування - це великі дивіденди для регіональної безпеки".