Адвокат Юрія Москальова, підозрюваного у вбивстві українського школяра Степана Чубенко, не з'являється на засідання суду і не попереджає про свій можливий відсутності.

Мати вбитого школяра Чубенко: Адвокат підозрюваного другий раз поспіль зриває засідання судаОб це на своїй сторінці у Facebook написала Сталіна Чубенко - мати розстріляного терористами "ДНР" українця, інформує mediaUA.

"На 18 жовтня 2017 р. було призначено чергове засідання у справі про вбивство Степана Чубенко, яке знаходиться в Торецком (Дзержинському) суді з листопада 2015 р. Слухання було перенесено на 3 листопада у зв'язку з неявкою адвоката Ковальова Євгенія, який вдруге поспіль зриває засідання. Він вважає вище своєї гідності попереджати про можливу відсутність, не відповідає на дзвінки прокурора. Йому все одно, що в інших адвокатів теж справи, що я змушена відпрошуватися з роботи (спасибі, що адміністрація і колеги йдуть назустріч), що я все ще живу в 2014 році, що кожне засідання варто мені сил і здоров'я, що хочеться скоріше почути вирок, хай поки хоч заочний", - написала мати вбитого школяра.
Сталіна Чубенко підкреслила, що саме через його неявку на два судових засідання на початку року суд виніс постанову про безстрокове утримання під вартою Юрія Москальова, одного з підозрюваних у вбивстві сина, внаслідок чого злочинця затримали не на 40 діб, а на 72 години, і як результат - не вистачило часу відправити в Росію необхідні документи.
"11 листопада Стьопі виповнюється 20 років. Подарунок у вигляді винесення вироку вбивцям і передача документів Генеральною прокуратурою України з подальшою екстрадицією для відбування покарання йому б сподобалося", - написала вона.

Нагадаємо, 16-річний Степан Чубенко зник 23 липня 2014 року на залізничному вокзалі в Донецьку, після того як приїхав з Києва на шляху в Краматорськ. 6 жовтня було знайдено його тіло, яке впізнала мати.
Досудове розслідування встановило, що 28 липня 2014 року троє жителів Донецької області в селі Горбачово-Михайлівка Пролетарського району Донецька з вогнепальної зброї вбили хлопця. Були названі підозрювані у вбивстві - Юрій Москальов, Максим Сухомлинов і Вадим Погодін.
У Криму за запитом України заарештували терориста "ДНР" Погодіна. Його затримали 20 червня 2017 року в Ялті і рішенням суду заарештували на 40 діб.
21 липня Генеральна прокуратура України звернулася в прокуратуру РФ із запитом про видачу найманця РФ.
30 липня стало відомо, що окупанти в Криму звільнили терориста "ДНР" Погодіна, обвинуваченого у вбивстві школяра Чубенко на Донбасі.