Вища кваліфікаційна комісія суддів України 31 жовтня починає відбірковий іспит для кандидатів, які беруть участь у доборі на посаду судді місцевого суду.

31 жовтня стартує відбір кандидатів у місцеві суди, - ВККСКак інформує mediaUA з посиланням на "Судово-юридичну газету", про це йдеться в повідомленні ВККС.
31 жовтня також відбудеться брифінг голови ВККС Сергія Козьякова, а також членів Комісії Валентини Устименко, Станіслава Щотки і Михайла Макарчука, присвячений темі "Добір кандидатів на посаду суддів місцевого суду як продовження судової реформи: відбірковий іспит".
Організатори брифінгу - Вища кваліфікаційна комісія суддів України. Брифінг і сам відбірковий іспит відбудеться у приміщенні Міжнародного виставкового центру.
У цей день відбудеться складання анонімних тестів для перевірки рівня загальних теоретичних знань у галузі права і рівня володіння державною мовою під час відбіркового іспиту.

Учасники тестування повинні з'явитися для складання тестів не пізніше ніж за 10 хвилин до визначеного для них часу реєстрації та мати при собі документ, що засвідчують особу і громадянство України.
Із загальним списком учасників іспиту і визначеним для них час реєстрації на тестування можна ознайомитися тут.
Початок реєстрації учасників відбору з 7:00-09:00. Брифінг запланований на 10:30.
Нагадаємо, 3 квітня 2017 р. ВККС оголосила добір до місцевих судів з урахуванням 600 прогнозованих вакантних посад суддів місцевих судів.