Вибори пройшли більш ніж в 200 територіальних громадах.

На виборах в ВІДГ не зафіксовано масового підкупу виборців, - КошельВо час місцевих виборів в ВІДГ зафіксовані поодинокі випадки підкупу, масового підкупу виборців не було. Про це повідомив генеральний директор виборців України Олексій Кошель, передає mediaUA з посиланням на "112 Україна".
"Ми зафіксували три факти підкупу напередодні дня голосування, так як підкуп - це процедура останніх днів. Це було два факти прямого підкупу та один факт в Хмельницькій області, коли виборцям надавалися туристичні послуги, предмети за ціною вище 160 грн, встановлений законом мінімум з боку політичної партії за конкретні справи. Незважаючи на все, ми не маємо технологій підкупу як масового і системного явища", - розповів він.

Нагадаємо, 29 жовтня в Україні проходили перші місцеві вибори в 201 об'єднаної територіальної громади. Обирали 4506 депутатів міських, селищних, сільських рад та 201 міського, селищного, сільського голову. Дільниці для голосування працювали до 20:00. За даними спостерігачів, явка виборців в 201 об'єднаної громади, де пройшли перші місцеві вибори, склала 48,2% від загальної кількості виборців.