Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк переконаний, що Україна повинна йти своїм шляхом - демократичним, ефективним, професійним і прозахідним.

У нас є сили уникнути драми, адже ми практично на межі, - Яценюк

Про це він заявив закриваючи 12-й Київський Форум 12 квітня, передає mediaUA.

"Історія повторюється. І зараз у нас є сили уникнути драми, адже ми практично на межі. Щонайменше - на межі кризи. Якщо це криза, то я можу з цим погодитися як антикризовий менеджер. Криза принаймні дає можливості. Але якщо це драма - давайте зробимо все, щоб уникнути її", - зазначив Яценюк.

Читайте також: Ми не зупинимося на півдорозі і ніхто не розгорне нас назад, - Порошенко про європейський вибір України

Він також підкреслив, що "залишається оптимістом щодо майбутнього України.

"Зараз ми опинилися перед викликами, або кризою, або опціями, або можливостями. І ми повинні відповісти на них. Заради України і процвітаючого майбутнього кожного українця", - сказав політик.

"Ми ніколи не зійдемо зі свого шляху. Ми повинні йти своїм шляхом. Повинні переконати людей, що важливі цінності і принципи, а не просто розвага. Це важливі речі, які стосуються життя кожного", - підкреслив він.

Читайте також: "Ми вже підписали Будапештський меморандум. Може, вистачить?" - Яценюк про гарантії енергобезпеки у зв'язку з "Північним потоком-2"

"Ми переможемо в цій боротьбі. Ми повинні йти своїм шляхом, а наш шлях - демократичний, ефективний, професійний і прозахідний", - додав Яценюк.


Дивитися коментарі →