США розширили санкційні списки по Венесуелі – у них додатково включили чотири компанії та дев'ять танкерів, йдеться в повідомленні Міністерства фінансів США.

США розширили санкції проти Венесуели

Про це з посиланням на ZN.UA повідомляє БизнесЦензор.

Санкції, введені США щодо компаній з Ліберії Jennifer Navigation, Lima Shipping і Large Range. Четверта компанія, що потрапила під санкції – італійська PB Tankers S. P. A. Танкери, зазначені в списку, ходять під прапором Мальти, Італії, Греції та Панами.

Обґрунтуванням для включення компаній і суден у санкційний список Мінфін США в прес-релізі вказав інформацію про те, що всі чотири фірми нібито "працюють в нафтовому секторі венесуельської економіки", а танкери перевозили нафту з Венесуели на Кубу.

29 січня Вашингтон заблокував всі активи державної нафтогазової компанії Венесуели PDVSA в США. Адміністрація Дональда Трампа заборонила американським компаніям вступати у фінансові транзакції з дочірньою компанією PDVSA Citgo, зареєстрованої в Техасі, до того моменту, поки вона залишається під контролем уряду Мадуро.

6 квітня Сполучені Штати Америки ввели санкції проти 34 судів, які мають відношення до нафтогазової компанії Венесуели PDVSA, а також проти двох компаній, які постачають венесуельську нафту на Кубу. Міністр фінансів США Стівен Мнучин заявив про те, що з допомогою цих санкцій хочуть позбавити владу підтримки з боку Куби.


Дивитися коментарі →