Двох співробітників телеканалу "Росія-1" спіймали на пропаганді і розпалюванні ненависті: вони "вороже і з насмішкою" зображували живуть в Естонії "Свідків Єгови".

Російських пропагандистів видворили з Естонії і на 5 років заборонили в'їзд в Шенгенську зону

Про видворення російських пропагандистів стало відомо від представників Служби внутрішньої безпеки Естонії, повідомляє mediaUA з посиланням на АР.

Служба внутрішньої безпеки Естонії заявляє, що "частиною арсеналу впливу Кремля є переслідування різних соціальних груп".

Так, в минулому році пропагандисти з каналу "Росія-1" з використанням прихованої камери зняли матеріал про проживають в Таллінні членів релігійної організації "Свідки Єгови". У програмі, яку показали в Росії 29 листопада, віруючі були зображені "вороже і з насмішкою".

Читайте на mediaUA: В Естонії колишнього кращого агента спецслужби затримали за шпигунство на користь РФ

Метою пропагандистів було "пояснити причини заборони релігійної групи, тому її членів демонізували", – сказали в Службі внутрішньої безпеки Естонії, додавши, що передача була показана в Росії 29 листопада.

З річного звіту спецслужби стало відомо, що російським пропагандистам на 5 років заборонили в'їзд в Шенгенську зону через "релігійної дискримінації".

Також на mediaUA: Зірка "Сватів" Добронравов, якому київський суд дозволив в'їзд в Україну, виступив в окупованому Криму

Росія в 2017 році офіційно заборонила "Свідків Єгови" і оголосила групу екстремістською організацією.


Дивитися коментарі →