Напередодні дебатів МВС проведе консультації з представниками штабів обох кандидатів по заходам безпеки. У міністерстві нагадують, що слід утримуватися від радикальних заяв і не підігрівати ворожнечу.

МВС закликало штаби кандидатів не розхитувати ситуацію: "Є межа, за яку не можна переступати"

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, інформує mediaUA з посиланням на департамент комунікації МВС.

"В інформаційному просторі підігріваються настрої відкритої ворожнечі між кандидатами... Ми закликаємо обидві політичні сили бути лояльними і толерантними один до одного і головне – не розгойдувати ситуацію напередодні другого туру виборів", – зазначив Яровий.

МВС проведе консультації з представниками штабів обох кандидатів по заходам безпеки під час дебатів.

"Ми проведемо низку зустрічей з представниками обох штабів, щоб "групи підтримки" кандидатів уникали образливих висловлювань і провокативних плакатів у бік опонентів", – зазначив Яровий.

Читайте на mediaUA: Сподіваюся на наступному тижні ми нарешті перейдемо до змістовної дискусії про майбутнє України, - Порошенко про дебати з Зеленським

Крім того, в останній тиждень перед голосуванням міністерство посилить заходи безпеки і збільшить кількість правоохоронців.

"У разі, якщо дебати все ж таки пройдуть на НСК "Олімпійський", організатори та глядачі повинні бути готові до посиленим заходам безпеки і перевірок, а також заборону проносити зброю, навіть при наявності документів на нього, та інших предметів, які можуть бути небезпечні для оточуючих", – сказав заступник міністра.

Також на mediaUA: Намагаюся, як і радив президент, "бути мужиком", - Зеленський про розмову з Порошенко в ефірі 1+1. ВІДЕО

Він додав, що МВС буде працювати в тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами.


Дивитися коментарі →