Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" і кум президента РФ Віктор Медведчук заявив, що буде продовжувати переговори щодо звільнення українських моряків, утримуваних в РФ.

Кум Путіна Медведчук має намір і далі брати участь в переговорах з полоненим: Дозволів президента нам не потрібно

Про це Медведчук написав в "Твіттері", передає mediaUA.

"Переговори щодо звільнення українських моряків як голова політради за дорученням нашої партії веду і буду вести я. Ми будемо продовжувати реалізацію мирного плану. І нехай люди, громадяни України, побачать, хто чим займається, хто чого може досягти і хто що пропонує", - написав Медведчук в суботу.

Днем раніше він заявив, що для участі у переговорах з військовополоненим "ніяких благословень, доручень, прохань або дозволів з боку чинного президента, як і майбутнього президента України, нам не треба".

Читайте також: Порошенко звернувся до СБУ з приводу неефективної роботи Медведчука на переговорах по звільненню заручників

До цього Медведчук казав, що займався переговорами з Донбасу на прохання президента України Порошенка, його не призначали парламентером, тому вивести з переговорного процесу неможливо.Дивитися коментарі →