Представники штабу Зеленського не з'явилися на дебати команд кандидатів у президенти на каналі "Еспрессо ТБ" увечері 12 квітня. Причиною стали "непереборні обставини".

Команда Зеленського не взяла участь у теледебатах, пославшись на "непереборні обставини"

Як інформує mediaUA, про це розповів головний редактор "Новинарні" Дмитро Лиховій, запрошений на дебати в ролі експерта.

За його словами, ведучий дебатів Єгор Чечерінда пояснив, що станом на вечір 11 квітня участь в дебатах від команди Зеленського підтверджував Руслан Стефанчук, відповідальний за ідеологічні аспекти в штабі. Увечері в четвер у Зеленського повідомили каналу про заміну Стефанчука на "молодого активіста" Святослава Юраша. Однак за 40 хвилин до ефіру стало відомо, що Юраш також не прийде. При цьому іншого спікера штаб Зеленського не запропонував.

Читайте також: Штаби обох кандидатів погодили формат дебатів на НСК "Олімпійський", заступник гендиректора комплексу

Ведучий констатував, що команда Зеленського таким чином зламала сценарій програми, підготовлений для прайм-тайму вечора п'ятниці.

"Я особисто дзвонив в команду Зе, і там вибачалися, пояснили, що у них такі непереборні обставини і вони прийдуть в наступний раз", - сказав Чечерінда.


Дивитися коментарі →