За даними німецького видання, санкції зняті з 9 українців з найближчого оточення Віктора Януковича за відсутністю доказів.

Євросоюз зняв санкції з 9 осіб з оточення Януковича, - Die Welt

Про це з посиланням на внутрішні документи Європейської зовнішньополітичної служби (EAD) пише німецьке видання Welt am Sonntag, інформує mediaUA з посиланням на DW.

За даними видання, з європейського чорного списку виключені дев'ять українців з оточення екс-президента Віктора Януковича. Рішення прийнято у зв'язку з відсутністю доказів, що свідчать про вину окремих фігурантів чорного списку.

В цілому в списку санкцій Європейського Союзу в даний час налічується 170 чоловік та 44 організації, які завдали збитків територіальній цілісності України і стали причиною конфлікту в країні.

Також на mediaUA: "Немає скасування європейських санкцій проти Росії", - активісти пікетували посольство Німеччини в Києві з вимогою посилити тиск на РФ. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Повідомляється, що, згідно з європейськими законами, приватні особи і організації можуть подати в суд і оскаржити введення проти них санкцій. Однак не всі такі позови задовольняються. Так, наприклад, санкції проти російського пропагандиста Дмитра Кисельова залишилися в силі, відзначає видання.

Читайте на mediaUA: Якщо Росія ветує рішення Радбезу ООН щодо введення миротворців на Донбас, санкції проти неї будуть посилені, - Порошенко


Дивитися коментарі →