В зоні проведення операції Об'єднаних сил на організованих спецділянках голосували не тільки бійці ВСУ.

Голосування на спецдільницях у зоні ООВ не відображає результат по армії, - сержант резерву Брест

Як повідомляє mediaUA, про це в ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" розповів сержант оперативного резерву ЗСУ, письменник Мартін Брест.

"На деяких голосувало і місцеве населення, так як у них не було можливості зареєструватися і проголосувати в іншому місці. І після того, як проходять голосування - ми бачимо якісь результати. Це не результати по армії. Це результати по силам (ООС. - Ред.), армії, плюс місцеві. Це і є загальна картина. Сама армія проголосувала по-іншому", - пояснив Брест.

Читайте також: Найєм - Порошенко з дебатів: "Ви хамили країні п'ять років"

Він зазначив, що армія неоднорідна, але там все одно зберігається високий відсоток патріотичних та активних людей. Однак на вибір військовослужбовців також вплинула і ситуація з командуванням на рівні рот і батальйонів.

"Мобілізація пройшла, хлопці служать на контракті. А там догану, службову невідповідність - мінус по грошах. І велика частина офіцерів "зловили корону". І те, як вони зазвичай дозволяють собі звертатися з особовим складом - це ні в які рамки не лізе. А солдат не може вибрати собі ротного, не може вибрати комбата. І йому кажуть "ось Президент Порошенко, саме він поставив тобі командира бригади, батальйону", а йому не подобається", - розповів сержант.


Дивитися коментарі →